دانستی های دنیای چوب

۱۰ مدل جدید نمای ساختمان با چوب ترموود (نمای خونت رو با کمترین قیمت رویایی کن)

نما های قدیمی به طور معمول از سنگ و سرامیک ساخته می شدند. استفاده از سنگ یا سرامیک در نمای ساختمان، معایب بسیاری دارد. به جای مصالح قدیمی و آسیب پذیری مانند سنگ و سرامیک، می توان از چوب های مقاوم و زیبایی مانند ترموود استفاده کرد. استفاده از ترموود برای نما مزایای بسیاری دارد که در ادامه مطلب آن ها را بررسی می کنیم.

  •  زیبایی ظاهری
  •  مقاومت در برابر رطوبت و پوسیدگی
  •  مقاوم در برابر تغییرات دما و عدم ترک خوردگی و تغییر سایز
  •  مقاوم در برابر نور خورشید
  •  قیمت مناسب
  •  وزن سبک

در ادامه مطلب چندین ایده خاص و زیبا برای استفاده از ترمووود به عنوان نمای ساختمان و متریالی خاص، قیمت مناسب و سبک معرفی می کنیم.

معایب نماهای سنگ و سرامیک

۱. عدم انعطاف ‌پذیری در طراحی: نمای سنگ قدیمی یا سرامیک انعطاف پذیر نیست و به دلیل سختی بالا، طراحی ثابتی دارد و نمی توان خلاقیت و تنوع را از طریق آن در نمای ساختمان نشان داد.
۲. نقص های ساختاری: ساختار سنگ و سرامیک ممکن است به دلیل عدم استفاده از تکنولوژی های پیشرفته و عدم وجود روش های نگهداری مناسب دچار ترک خوردگی، شکستگی، نا همواری و … شود که ماندگاری و دوام نما را کاهش می دهد.
۳. مشکلات حفظ و نگهداری: نماهای سنگ و سرامیک قدیمی نیاز به نگهداری و حفظ منظم دارند. سطح سنگ به طور طبیعی دارای قابلیت جذب آلودگی و لکه ‌های مختلف است. همچنین سنگ و سرامیک در برابر ضربه و خراشیدگی آسیب پذیر هستند و نیاز به پرداخت هزینه و خسارت برای تعمیر و نگهداری دارند.
۴. حساس در برابر تغییرات دما: سنگ در برابر تغییرات حرارتی دما بسیار حساس است. بنابراین در مناطقی با تغییرات دمای زیاد، سرامیک و سنگ به علت انقباض و انبساط مکرر، دچار شکستگی و ترک خوردگی می شوند.

استعلام قیمت و خرید چوب ترموود
بازرگانی خیریه (تالین‌وود) وارد کننده و تولید کننده با تجربه و معتبر چوب های ترموود و همچنین عرضه کننده این چوب با قیمت استثنایی در ایران میباشد.
چوب ترمو

بازرگانی بزرگ تالین وود یکی از معدود مجموعه های واردات انواع چوب از جمله چوب ترموود است که به دلیل واردات چوب بسیار با کیفیت و مرغوب با قیمتی ارزان، به عنوان بهترین مرکز فروش چوب وارداتی در ایران شناخته می شود. از مزایای مجموعه تالین وود می توان به قیمت مناسب، درجه کیفی بالا، عرضه مستقیم و حذف واسطه ها، مشاوره رایگان، خدمات پس از فروش و … اشاره کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *